Raspored igranja 2016.

24.07. Nedjelja

CENTRE COURT

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
20:00hSFFabio Fognini (ITA) VSAndrej Martin (SVK)
POGLEDAJTE REZULTATE

23.07. Subota

CENTRE COURT

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:30hSSFCarlos Berlocq (ARG) VSAndrej Martin (SVK)
ne prije 20:00hSSFGastao Elias (POR) VSFabio Fognini (ITA)
slijediDFMartin Kližan (SVK)
David Marrero (ESP)
VSNikola Mektic (CRO)
Antonio Sancic (CRO)
POGLEDAJTE REZULTATE

22.07. Petak

CENTRE COURT

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:30hSQFCarlos Berlocq (ARG) VSJeremy Chardy (FRA)
ne prije 20:00hSQFFabio Fognini (ITA) VSDamir Dzumhur (BIH)
slijediDSFMartin Kližan (SVK)
David Marrero (ESP)
VSThomas Fabbiano (ITA)
Franko Skugor (CRO)

GRANDSTAND

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:00hSQFGastao Elias (POR) VSPablo Carreno Busta (ESP)
slijediSQFAndrej Martin (SVK) VSJoao Sousa (POR)
slijediDSFNikola Mektic (CRO)
Antonio Sancic (CRO)
VSNicholas Monroe (USA)
Artem Sitak (NZL)
POGLEDAJTE REZULTATE

21.07. Četvrtak

CENTRE COURT

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:30hS2Pablo Cuevas (URU) VSGastao Elias (POR)
ne prije 20 satiS2Leonardo Mayer (ARG) VSJoao Sousa (POR)
slijediDQFCarlos Berlocq (ARG)
Pablo Cuevas (URU)
VSNikola Mektic (CRO)
Antonio Sancic (CRO)

GRANDSTAND

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:00hS2Teymuraz Gabashvili (RUS) VSPablo Carreno Busta (ESP)
slijediS2Martin Kližan (SVK) VSAndrej Martin (SVK)
slijediDQFGastao Elias (POR)
Fabricio Neis (BRA)
VSNicholas Monroe (USA)
Artem Sitak (NZL)

COURT 1

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
18:00hDQFThomas Fabbiano (ITA)
Franko Skugor (CRO)
VSAljaž Bedene (GBR)
Damir Dzumhur (BIH)
slijediDQFMartin Kližan (SVK)
David Marrero (ESP)
VSTomislav Draganja (CRO)
Nino Serdarusic (HRV)
POGLEDAJTE REZULTATE

20.07. Srijeda

CENTRE COURT

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:30hS2Nikola Čačić (SRB) VSJeremy Chardy (FRA)
ne prije 20:00hS2Fabio Fognini (ITA) VSRenzo Olivo (ARG)

GRANDSTAND

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:00hS2Jiri Vesely (CZE) VSCarlos Berlocq (ARG)
slijediS2Thomas Fabbiano (ITA) VSDamir Dzumhur (BIH)
slijediD1Lukas Dlouhy (CZE)
Sergiy Stakhovsky (UKR)
VSCarlos Berlocq (ARG)
Pablo Cuevas (URU)
slijediD1Andrej Martin (SVK)
Hans Podlipnik-Castillo (CHI)
VSThomas Fabbiano (ITA)
Franko Skugor (CRO)

COURT 1

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:00hD1Colin Fleming (GBR)
Mariusz Fyrstenberg (POL)
VSMartin Kližan (SVK)
David Marrero (ESP)
slijediD1Teymuraz Gabashvili (RUS)
Leander Paes (IND)
VSNikola Mektic (CRO)
Antonio Sancic (CRO)
slijediD1Tomislav Draganja (CRO)
Nino Serdarusic (HRV)
VSRoman Jebavy (CZE)
Jiri Vesely (CZE)
slijediD1Riccardo Ghedin (ITA)
Alessandro Motti (ITA)
VSAljaž Bedene (GBR)
Damir Dzumhur (BIH)

COURT 2

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
18:00hD1Gastao Elias (POR)
Fabricio Neis (BRA)
VSPablo Carreno Busta (ESP)
Guillermo Garcia-Lopez (ESP)
POGLEDAJTE REZULTATE

19.07. Utorak

CENTRE COURT

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:30hS1Damir Dzumhur (BIH) VSNicolas Almagro (ESP)
slijediS1Franko Skugor (CRO) VSThomas Fabbiano (ITA)
slijediS1Andreas Seppi (ITA) VSPablo Carreno Busta (ESP)

GRANDSTAND

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:30hS1Nino Serdarusic (HRV) VSTeymuraz Gabashvili (RUS)
slijediS1Jiri Vesely (CZE) VSMichael Linzer (AUT)
slijediS1Martin Kližan (SVK) VSEnrique Lopez-Perez (ESP)

COURT 1

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:00hS1Andrej Martin (SVK) VSSergiy Stakhovsky (UKR)
slijediS1Filip Krajinovic (SRB) VSCarlos Berlocq (ARG)
slijediS1Andre Ghem (BRA) VSRenzo Olivo (ARG)

COURT 2

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:00hS1Gastao Elias (POR) VSGuillermo Garcia-Lopez (ESP)
POGLEDAJTE REZULTATE

18.07. Ponedjeljak

CENTRE COURT

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
17:30hS1Aljaž Bedene (GBR) VSNikola Čačić (SRB)
Ne prije 20:00 hS1Nikola Mektic (CRO) VSLeonardo Mayer (ARG)

GRANDSTAND

VrijemeTipKoloIgrač Igrač
19:00hD1Dino Marcan (HRV)
Ante Pavić (CRO)
VSNicholas Monroe (USA)
Artem Sitak (NZL)
POGLEDAJTE REZULTATE