ATP stadion Goran Ivanišević
Hr En

Mečevi

nedjelja 23.7.

Centre court

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
20:00 F Andrey Rublev (RUS) VS. Paolo Lorenzi (ITA) 6:4 6:2

subota 22.7.

Centre court

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:30 SF Ivan Dodig (CRO) VS. Andrey Rublev (RUS) 6:7(4) 1:6
ne prije 20:00 SF Paolo Lorenzi (ITA) VS. Alessandro Giannessi (ITA) 6:2 4:6 6:3
slijedi F Guillermo Duran (ARG)
Andres Molteni (ARG)
VS. Marin Draganja (CRO)
Tomislav Draganja (CRO)
6:6 6:7(4) 10:6

petak 21.7.

Centre court

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:30 QF David Goffin (BEL) VS. Ivan Dodig (CRO) 5:7 3:6
ne prije 20:00 QF Fabio Fognini (ITA) VS. Andrey Rublev (RUS) 7:6(5) 2:6 6:7(2)
slijedi SF Aljaz Bedene (GBR)
Dominic Inglot (GBR)
VS. Marin Draganja (CRO)
Tomislav Draganja (CRO)
7:6(6) 5:7 10:12

Next Gen Arena

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
18:00 QF Alessandro Giannessi (ITA) VS. Rogerio Dutra Silva (BRA) 6:7(3) 6:2 7:5
slijedi QF Jiri Vesely (CZE) VS. Paolo Lorenzi (ITA) 6:1 5:7 3:6
slijedi SF Max Mirnyi (BLR)
Daniel Nestor (CAN)
VS. Guillermo Duran (ARG)
Andres Molteni (ARG)
5:7 6:3 6:10

četvrtak 20.7.

Centre court

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:30 R2 Fabio Fognini (ITA) VS. Nicolas Kicker (ARG) 6:4 1:6 6:2
ne prije 20:00 R2 Rogerio Dutra Silva (BRA) VS. Gael Monfils (FRA) 7:6(5) 4:6 6:3
slijedi QF Marin Draganja (CRO)
Tomislav Draganja (CRO)
VS. Ivan Dodig (CRO)
Franko Skugor (CRO)
7:6(6) 4:6 11:9

Next Gen Arena

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:00 QF Guillermo Duran (ARG)
Andres Molteni (ARG)
VS. Marc Polmans (AUS)
Gilles Simon (FRA)
6:3 6:4
slijedi R2 Andrej Martin (SVK) VS. Andrey Rublev (RUS) 6:7(5) 5:7
slijedi R2 Kenny De Schepper (FRA) VS. Alessandro Giannessi (ITA) 2:6 6:3 3:6
slijedi QF Rogerio Dutra Silva (BRA)
Paolo Lorenzi (ITA)
VS. Aljaz Bedene (GBR)
Dominic Inglot (GBR)
5:7 3:6

srijeda 19.7.

Centre court

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:30 R2 Jiri Vesely (CZE) VS. Radu Albot (MDA) 7:6(3) 6:2
ne prije 20:00 R2 David Goffin (BEL) VS. Attila Balazs (HUN) 6:4 6:7(7) 6:2

Court 1

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
18:00 R1 Marc Polmans (AUS)
Gilles Simon (FRA)
VS. Carlos Berlocq (ARG)
Joao Sousa (POR)
W/O
slijedi R1 Marco Cecchinato (ITA)
Andrey Rublev (RUS)
VS. Rogerio Dutra Silva (BRA)
Paolo Lorenzi (ITA)
5:7 1:6
slijedi R1 Aljaz Bedene (GBR)
Dominic Inglot (GBR)
VS. James Cerretani (USA)
Max Schnur (USA)
7:6(5) 0:6 13:11

Next Gen Arena

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:00 R1 Guillermo Duran (ARG)
Andres Molteni (ARG)
VS. Borna Ćorić (CRO)
Nino Serdarusic (CRO)
W/O
ne prije 18:00 R2 Ivan Dodig (CRO) VS. Marco Cecchinato (ITA) 3:6 7:6(6) 6:2
slijedi R2 Aljaz Bedene (GBR) VS. Paolo Lorenzi (ITA) 5:7 3:6
slijedi QF Max Mirnyi (BLR)
Daniel Nestor (CAN)
VS. Mikhail Elgin (RUS)
Denis Istomin (UZB)
6:4 6:3

utorak 18.7.

Centre court

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:30 R1 Benoit Paire (FRA) VS. Kenny De Schepper (FRA) 2:6 6:4 3:6
ne prije 20:00 R1 Carlos Berlocq (ARG) VS. Andrey Rublev (RUS) 2:6 4:6
slijedi R1 Joao Sousa (POR) VS. Aljaz Bedene (GBR) 3:6 6:4 4:6

Court 1

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:00 R1 Andrej Martin (SVK) VS. Denis Istomin (UZB) 6:3 6:2
slijedi R1 Radu Albot (MDA) VS. Miljan Zekić (SRB) 6:4 6:0
slijedi R1 Mikhail Youzhny (RUS) VS. Nicolas Kicker (ARG) 3:6 5:7
slijedi R1 Fabio Fognini (ITA)
Alessandro Giannessi (ITA)
VS. Marin Draganja (CRO)
Tomislav Draganja (CRO)
3:6 6:7 4:10

Court 2

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:00 R1 Marc Polmans (AUS) VS. Alessandro Giannessi (ITA) 7:6(3) 3:6 4:6

Court 4

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:00 R1 Rogerio Dutra Silva (BRA) VS. Marco Trungelliti (ARG) 6:1 6:2

Next Gen Arena

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:00 R1 Jiri Vesely (CZE) VS. Norbert Gombos (SVK) 6:4 6:0
slijedi R1 Attila Balazs (HUN) VS. Damir Dzumhur (BIH) 6:3 0:6 7:5
slijedi R1 Roman Jebavy (CZE)
Jiri Vesely (CZE)
VS. Ivan Dodig (CRO)
Franko Skugor (CRO)
6:2 4:6 7:10
slijedi R1 Mikhail Elgin (RUS)
Denis Istomin (UZB)
VS. Dino Marcan (CRO)
Antonio Sancic (CRO)
7:5 4:6 10:6

ponedjeljak 17.7.

Centre court

Vrijeme Kolo Igrač Igrač Rezultat
17:30 R1 Marco Cecchinato (ITA) VS. Gilles Simon (FRA) 6:1 3:6 6:1
ne prije 20:00 R1 Marius Copil (ROU) VS. Ivan Dodig (CRO) 4:6 6:7(4)
slijedi R1 Max Mirnyi (BLR)
Daniel Nestor (CAN)
VS. Aliaksandr Bury (BLR)
Damir Dzumhur (BIH)
7:6(2) 6:0
Plava Laguna Triglav HEP Franck Peugeot INA T-COM American Express Melia Emirates Stella artois Podravka Nike Hrvatska Istra Grad Umag